Firma suvepäevad üle Eesti

700,00 

SAADAVAL

Kordumatu elamus ja rõõmsameelne kollektiiv.

Aerusurf, tiivasurf, lohesurf teie firma üritustel!

Meie missiooniks on tutvustada inimestele surfamise kogemust ja tunda veepeal olles tõelist vabadust . Omame 15 aastast surfikogemust ja kõik meie koolitajad ja insturktorid on saanud vastava väljaõppe.

Aerusurf:
Pakume aerusurfi laudade renti koos instruktori(te) ja transpordiga. Vastavalt teie soovidele, saame korraldada firma üritusel aerusurfi koolitusi, viia läbi aerusurfi matkasid, jooga treeninguid, põnevaid teatevõistluseid ja mänge aerusurfi laudadel. Meie kogemused on näidanud, et aerusurf on väga atraktiivne ja kergesti omandatav veespordi ala, mis meeldib kõikidele inimestele. Aerusurfiga on võimalik tegeleda sõltumata ilmaoludest, selleks on vajalik vaid veekogu – tiik, järv, jõgi või meri.

Tiivasurf:
Lisaks aerusurfile pakkume tiivasurfi surfi. Nii nagu aerusurfiga saab ka tiivasurfiga sõita kõigil veekogudel. Meie kogenud instruktorid viivad läbi algkoolitusi ja praktilisi sõidutreeninguid vees. Tiivasurf ei vaja eelnevat surfikogemust. 

Lohesurf:
Maailmas kogub üha enam populaarsust lohesurfi sport. Pakume sissejuhatavat lohesurfi algkoolitust gruppidele. Koolituse käigus tutvustab instruktor lohesurfi, toimub praktiline koolitus ja harjutamine rannal spetsiaalsete õppelohedega (vastavalt tuulele). Samuti pannakse kokku ja võimalusel lennutatakse suurt sõidulohet. Pakume kuni 5 õppelohe komplekti.