Jaanimöll Ranna Surfikülas 23-25.06.2023

Alates 20,00 

Jaanipäevaks kõrgeks kasvab rohi  jaaaa nii edasi 😉
 
Ranna Surfiküla ametlik suve avamine toimub Jaanipäeva. Eestlastele kombekohaselt teeme Jaanipäeval põnevaid tegevusi. Lõõgastume saunas ja tantsime lõkke ääres. Surfame, puhkame ja naudime parimat seltskonda.
 
🏝SUVI JA PUHKUS ON PARADIISISAAREL.
 
 • Jaanilõke 23.06
 • Saun, tünnisaun
 • Surfame
 • SUP-i päikeseloojangu matk. 23-24.06.2023.
 • Köievedu
 • Pallimängud, rannamängud, disgolf.
 • Sõnajala õie ja jaaniussi jaht.
 • Surfikohvik avatud.
 • Ööbimine glamping, hammock telkides, surfibuss, suures majas.
 • Tule oma telgi või auto karavaniga.
 
Surfikülas olemas wc-d ja pesemise võimalused.
SUP matka hind 20 eur/osaleja koos varustuse ja matkajuhiga. Matka kestvus 1.5 tundi. Peale matka saun. Broneeri koht info@surfmaster.ee tel: 56686766
 
Lastele päeval TASUTA skimboardi lauad kasutamiseks.
SUP rent päeval 15 eur/tund.
 

Üritus on kõigile TASUTA

NB! Lisatasu eest ööbimine.

Rohkem infot allpool

Kategooria: Silt:

Soovid rohkem infot saada?

Risto tel: 56686766 e-mail: info@surfmaster.ee  Surfi ja muud tegevused.

Riho tel: 5071378 e-mail: info@allclean.ee  Ööbimisega ja toitlustamisega seotud küsimused.

NB! Ööbimine palume valida majutus 2 ööd vastavalt valikule.

 1.  Glamping telk, 2 kohta. NB! Kui tuled kahekesi, siis teine osaleja ei pea eraldi ööbimist võtma. Glamping telk on sisustatud mööbliga, küttekolde  ja kaheinimese voodiga koos voodipesuga.
 2.  Surfibuss, 2 kohta. Surfibuss mahutab kenasti ööbima kaks osalejat. NB! Kui tuled kahekesi, siis teine osaleja ei pea eraldi ööbimist võtma. Surfibussis on kaheinimese voodi koos voodipesuga.
 3. Hammock ripptelk,  mahutab kaks osalejat. NB! Kui tuled kahekesi, siis teine osaleja ei pea erladi ööbimist võtma. NB! Hammock telki palun kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 4. Koht suures telgis. NB! Hind on ühele osalejale. Telki mahub kuni 8 osalejat. Telk on sisustatud õhkmadratsitega. NB! Suurde telki palun kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 5. Suures majas (teisel korrusel madratsil) NB! hind on ühele osalejaleNB! Kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 6. Tulen üritusele oma telgi või matkaautoga. NB! Kui tuled kahekesi, kolmekesi või neljakesi, siis teised osalejad ei pea eraldi ööbimist võtma.   Osalejatel on võimalus telkida või matkaautot parkida meie juures. 
 7. Ilma ööbimiseta. NB! Laagris osalejal on võimalus ööbida mujal. 

Toitlustamine kohapeal vastavalt menüü valikule. Tasumine kohapeal sularahas või kaardiga.

NB! Hiiumaale on võimalik tulla ka lennukiga. Täpsema lennugraafik Tallinna Lennujaam-Kärdla lennujaam leiad siit https://vald.hiiumaa.ee/lennuk

Sobivusel saame sulle Kärdla lennujaama autoga vastu tulla. Autosõit Kärdla lennujaamast Ranna Surfikülla kestab orienteeruvalt 40 min.

Kohtumiseni Hiiumaal!