fbpx

Suvepäevad Ranna Surfikülas

1365,00 

Suvepäevad Ranna Surfikülas, Hiiumaal.

Suvepäevade korraldamine Ranna Surfikülas on lõbus ja mitmekülgne aktiivne ajaviide, kus osalejad saavad nautida rannapuhkust, veespordialasid ja meelelahutust looduskaunis keskkonnas. Mõned ideed, kuidas suvepäevi korraldada:

 1. Aktiivsed tegevused rannas: Korralda erinevaid veespordialasid nagu surfamine, tiivasurfi või lohesurfi õpe, aerusurfi proovimine või lihtsalt ujumine ja päevitamine. MEGA aerusurfi sõitmine koos tiimiga või perega. Meie juures saab rentida vajalikku varustust või võta appi kogenud instruktorid, et aidata algajatel veespordiga alustada. Pallimängud, discgolf ja lastele trossil laskumised. Lisaks saab meie juures mootorpaadiga sõita. Veelaua ja järelveetava rõngaga sõitmine paaditaga.
 2. Jooga ja tervislikud tegevused: Pakume osalejatele võimalust osaleda jooga- või meditatsioonitundides, mis aitavad neil lõõgastuda ja tasakaalustada oma keha ja meelt. 
 3. Loodusmatkad ja seiklused: Korraldame loodusmatku ümbruskonnas, et osalejad saaksid avastada kaunist loodust ja vaateid Hiiumaal. Lisaks võiksid pakkuda seikluslikke tegevusi nagu matkamine, rattasõit või orienteerumine, mis annavad osalejatele võimaluse avastada uusi paiku ja proovida uusi väljakutseid.
 4. Kogupereüritused: Tee suvepäevad kogu perele sobivaks, korraldades lastele mänge, näomaalinguid või meisterdamist. Lisaks võiks korraldada pereüritusi nagu grillipidusid või õhtuseid lõkkeõhtuid, kus kogu pere saab lõbusalt aega veeta.
 5. Õhtused meelelahutusprogrammid: Lõpeta suvepäevad meeleoluka õhtuse meelelahutusprogrammiga, kus on live-muusika, tantsimine või filmiõhtu tähtede all. See annab osalejatele võimaluse lõõgastuda ja nautida suveõhtut koos sõprade ja perega. 
 6. Õhtune lõõgastus saunas ja külmblustünnis: Oled kogenud Hiiumaa sauna terviseleili? Meie juures saab keha ja hing lõõgastust saunas ja tünnis mõnuledes. 
 7. Maitseelamused surfi kohvikus: Ranna Surfikülas on surfikohvik, kus saab nautida mitmekesiseid maitseelamusi mereäärse atmosfääri keskel. Valikus maitsvaid kohvijooke, külmi jooke ja magustoite, et täiendada suvist rannapäeva maitseelamustega. Sõbralik ja lõbus atmosfäär, kus külalised saavad nautida head sööki ja suhtlemist ning luua unustamatuid mälestusi mere ääres.

Suvepäevad, tiimi üritused või pere kogunemised osalejate arv 10-100 inimest.

Näidis pakkumine 10 osalejat:

 1. Ööbimine glamping telgis üks öö (4 x 2 osalejat)- 380 eur
 2. Hammock ripptelgis ööbimine 2 osalejat- 60 eur
 3. Toitlustamine 3 x päevas 10 osalejat (lõuna, õhtu, hommik)- 590 eur
 4. SUP-i päikeseloojangu matk 1.5 tundi koos juhendamisega (10 osalejat)- 250 eur
 5. Sauna kasutus õhtul kuni 2 tundi- 85 eur

Kokku 1365 eur

KUI TUNNED TÄPSEMAT HUVI TOREDA ÜRITUSE KORRALDAMISEKS, SIIS VÕTA MEIEGA ÜHENDUST.

Rohkem infot allpool

SAADAVAL

Ööbimise valikud:

 1.  Glamping telk, 2 kohta. 4 tk. Glamping telk on sisustatud mööbliga ja küttekoldega ning kaheinimese voodiga koos voodipesuga.
 2.  Glamping telk 3 kohta. 1 tk. Glamping telk on sisustatud mööbliga ja küttekoldega ning voodipesuga.
 3.  SuperStar glamping telk 4 kohta. 1 tk. Glamping telk on sisustatud mööbliga ja küttekoldega ning koos voodipesuga.
 4. Pere glamping telk 6 kohta. 1 tk. Glamping telk on sisustatud mööbliga ja küttekoldega ning koos voodipesuga.
 5. Hammock ripptelk,  mahutab kaks osalejat.  3 tk. NB! Hammock telki palun kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 6. Safari telk. 1 tk.Telki mahub kuni 8 osalejat. Telk on sisustatud õhkmadratsitega. Koos voodipesuga.
 7. Suures majas (teisel korrusel madratsil) 20 kohta. Koos voodipesuga.
 8. Karavani koht. Meie juurde on võimalus matkaautoga tulla ja parkida rannaniidule.
 9. Tulen oma telgiga. Püstita laagris oma telk telkimisalal ja võta magamisriided kaasa. 

Küsi täpsemat pakkumist ja broneeri varakult puhkus Ranna Surfikülas.

MEIE JUURDE SAAB KA LENNUKIGA

Tule Hiiumaale lennukiga! Sobivusel saame sulle Kärdla lennujaama autoga vastu tulla (lisatasu eest) Autosõit Kärdla lennujaamast Ranna Surfikülla kestab orienteeruvalt 40 min. Lennuaegade info ja online broneerimine https://flynyx.com/?y_source=1_MjA2NzUyMTMtNTU5LWxvY2F0aW9uLndlYnNpdGU%3D&fbclid=IwAR0EULF3OdRJ-1A6gVOxKjURAZO28OlQNIOeopdVb9TEZMcpAdRhnrDvEMU