fbpx

Tiivasurfi koolitus talvel

Alates 110,00 

Tiivasurf ehk wingsurf koolitus talvel

Tiivasurf (wingsurf) on eelkõige lohesurfi ja purjelaua ning aerusurfi edasi arendus. Laual seistes hoiab surfar käes tiiba, mida tuul edasi kannab.  Tiibade kasutamine ei piirdu ainult veespordiga, vaid seda kasutatakse sõitmiseks lumel, jääl või maismaal. Tänasel hetkel kasutatakse pumbatavaid ja kompaktseid ning kergeid tuuletiibasid. 

Hind sisaldab: Tiivasurfi varustust, lisaks lumelaua varustust (laud, saapad, kiiver). Koolituseks kuluv aeg keskmiselt 2 tundi. Broneerimisel pakutakse välja erinevad kuupäevad ja kellaajad, mille hulgast saate valida Teile sobiva.

Koolitused toimuvad Tallinna lähedal põldudel või jäätunud järvedel.

Anna koolituse soovist meile teada Risto tel: 56686766 / e-mail: info@surfmaster.ee

Wingsurf koolitus talvel loob kirjeldamatult laheda elamuse ja ala on Eestis väga populaarne. Olgugi, et tiivasurf on füüsilist pingutust nõudev, sobib see igas vanuses harrastajatele. Tuuliseid ilmasid jagub talvel küllaga ja kohalikud ilmastikutingimused sobivad tiivasurfiks ideaalselt. 

Tiivasurfiga on kõige lihtsam alustada talvel, sest lumel liikuma saada on oluliselt lihtsam kui vees. Samas saab lumel kogutud oskuseid edukalt vette minnes ära kasutada.

Tiivasurfi koolitusel õpetavad Sind surfikooli kogenud instruktorid , et vältida ohtlike olukordi, valida õiget varustust ning hinnata ilmastikuolusid. Õpetatakse tiiva kokkuseadmist ning viise, kuidas tiiba ja lumelauda/mäesuuska tuule abil liikuma saada.

Koolitused toimuvad, kui tuuleolud on minimaalselt 4 m/s. 

Vanusepiirang alates 10 eluaastast.

Tiivasurfi koolitus talvel sisaldab:

  • Ülevaade tiiva arengust ja ohutusest
  • Ilmastiku tingimused (tuul, ilmakaared)
  • Erialane terminoloogia ja kirjeldus
  • Täispumbatava tiiva ülesseadmine
  • Tiiva lennutamine ( suurus 2.1-6 m2)
  • Sõidu alustamine tiiva ja lumelauaga/suuskadega.
  • Iseseiseiv harjutamise aeg.

Hind sisaldab: Tiivasurfi varustust, lisaks lumelaua varustust (laud, saapad, kiiver). Koolituseks kuluv aeg keskmiselt 2 tundi. Koolituse aeg palume broneerida telefonil 56686766 või kirjuta info@surfmaster.ee

Broneerimisel pakutakse välja erinevad kuupäevad ja kellaajad, mille hulgast saate valida Teile sobiva. Koolitused toimuvad Tallinna lähedal põldudel või jäätunud järvedel.