fbpx

Kalipso ja päästevesti rent

5,00 

Rendime kalipsosid ja päästeveste.

Rendime erineva paksusega kalipsosid vastavalt ilmastiku tingimustele. Meie valikus on nii pikad kalipsod paksusega 5/3mm ja 3/2mm. Päästevestid lastele ja täiskasvanutele xxs-xxl suuruses.

Hinnad kalipso rent:

  • 1 tund 5 eur
  • kuni 3 tundi 10 eur.
  • 1 päev 15 eur

Hinnad päästevesti rent:

  • 1 tund (päästevest) 3 eur.
  • kuni 3 tundi 6 eur.
  • 1 päev 10 eur.

Renditingimused leiad lehe alt

SAADAVAL

Kategooria:

Milleks rentida?

Rentimine on hea võimalus tegeleda surfi õppimisega, mitte omades kogu varustust. Kui sul puudub isiklik kalipso või sa ei ole veel otsustanud millist varustust soetada, siis meie käest saad rentida. Enne kui jõuad selgusele, millist varustust osta, soovitame tulla proovima.

Soovin rentida pikemaks perioodiks?

Meilt on võimalik surfivarustust rentida ka pikemaks perioodiks. Selleks palun võtke meiega ühendust maili teel või helistage, et saaksime teile teha sobiliku pakkumise. 

Surfivarustuse renditingimused

Rendivarustust väljastatakse ja saab tagastada suveperioodil vastavalt kokkuleppele Ranna Surfikülas või Tallinnas kokkulepitud aadressil. Talveperioodil toimub rendivarustuse väljastamine ja tagastamine eelneval kokkuleppel.

Rendivarustuse väljastamisel peab rentnik veenduma, et rendivarustus on terve ja komplektne. Rentnik peab tagastama rendivarustuse samas seisus nagu see talle väljastati. Rentnik vastutab täielikult kogu varustuse seisundi eest ja vigastuste, hävimise või kaotsimineku korral tuleb rentnikul hüvitada Surfmaster surfikoolile kogu varaline kahju. 

Rentnik kinnitab surfivarustuse vastuvõtmisel, et ta omab täielikult teadmisi ja kogemusi kuidas renditud surfivarustus kokku panna, lahti võtta ja ohutult ning sihtotstarbekalt kasutada. Rentnik kinnitab rendivara vastuvõtmisel, et ta kasutab renditud vara heaperemehelikult ja tagastab renditud surfivarustuse õigel ajal. Vara müümine ja edasi rentimine kolmandatele isikutele ei ole lubatud.

Rentimisel tuleb esitada rentnikul isikut tõendav dokument ID või Pass. Lisaks on Surfmaster surfikoolil õigus küsida rentnikult tagatisraha, kui ta peab seda vajalikuks.