Kite (Surf)Camp

Alates 45,00 

LOHE(METSA)LAAGER 2023

Lohelaager tuleb taas. Sel aastal on laagri tunnuslauseks “back to the roots” ja sümboolseks nimeks loheMETSAlaager –  see tähendab, et teeme laagri nii, kuidas see päris alguses toimus. Kulgeme rahulikus tempos, naudime lihtsalt olemise mõnu, surfame ja võtame suvest maksimumi!

Koguneme Ranna Surfikülas paradiisisaarel Hiiumaal, et veeta koos suve mõnusaim nädalavahetus. Laagri paneme püsti reedel ja lahkuda proovime pühapäeval.

Plaan nädalavahetuseks on umbes selline:

 • chill, surf, mõnus saareelu
 • majutus Rannakas – (glamping)telgis, ripptelgis, oma karavanis, telgis või mujal Hiiumaal
 • mängud, võistlused, töötoad
 • värske kala ja koduse toiduga täidab näljaste surfarite kõhud Ranna Surfiküla surfiresto
 • demome ja testime erinevat surfivarustust
 • saun + tünn otse rannas
 • .. pidu ikka ka!
 • väsinud kehad aitab sirgeks venitada Max https://www.facebook.com/theyogaisland

Lohesurfist  ja teekonnast lohesurfi tippu tuleb rääkima Kevin Langeree https://www.instagram.com/kevinlangeree/

Laupäeva õhtul pakub muusikalist elamust üks eestlaste lemmikartist, kelle nimi jääb laagrini saladuseks.. 

Laagri osaluspanus 45 eur/osaleja.

Alla 12 aastane laps TASUTA

NB! Laagri pilet sisaldab programmi.

NB! Hind ei sisalda majutust, telgi- või karavanikohta ja sööki. 

Rohkem infot allpool

Kategooria: Silt:

Soovid rohkem infot saada?

Risto tel: 56686766 e-mail: info@surfmaster.ee  Laagri tegevustega ja surfiga seotud küsimused

Riho tel: 5071378 e-mail: info@allclean.ee  Ööbimisega ja toitlustamisega seotud küsimused.

NB! Laagrisse registreerudes palume valida majutus 2 ööd vastavalt valikule.

 1.  Glamping telk, 2 kohta. NB! Kui tuled laagrisse kahekesi, siis teine osaleja ei pea eraldi ööbimist võtma. Glamping telk on sisustatud mööbliga, küttekolde  ja kaheinimese voodiga koos voodipesuga.
 2.  Surfibuss, 2 kohta. Surfibuss mahutab kenasti ööbima kaks osalejat. NB! Kui tuled laagrisse kahekesi, siis teine osaleja ei pea eraldi ööbimist võtma. Surfibussis on kaheinimese voodi koos voodipesuga.
 3. Hammock ripptelk,  mahutab kaks osalejat. NB! Kui tuled laagrisse kahekesi, siis teine osaleja ei pea erladi ööbimist võtma. NB! Hammock telki palun kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 4. Koht suures telgis. NB! Hind on ühele osalejale. Telki mahub kuni 8 osalejat. Telk on sisustatud õhkmadratsitega. NB! Suurde telki palun kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 5. Suures majas (teisel korrusel madratsil) NB! hind on ühele osalejaleNB! Kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 6. Tulen laagrisse oma telgi või matkaautoga. NB! Kui tuled laagrisse kahekesi, kolmekesi või neljakesi, siis teised osalejad ei pea eraldi ööbimist võtma.   Osalejatel on võimalus telkida või matkaautot parkida meie juures. 
 7. Ilma ööbimiseta. NB! Laagris osalejal on võimalus ööbida mujal. 

Laagritasu sisaldab: Ranna Surfiküla inventari kasutamist (elekter, pesemine, wc-d, saun, jne) NB! Ööbimine ja toitlustamine lisatasu eest (valikutes leiad endale sobiva). Toitlustamine kohapeal vastavalt menüü valikule. Tasumine kohapeal sularahas või kaardiga.

NB! Hiiumaale on võimalik tulla ka lennukiga. Täpsema lennugraafik Tallinna Lennujaam-Kärdla lennujaam leiad siit https://vald.hiiumaa.ee/lennuk

Sobivusel saame sulle Kärdla lennujaama autoga vastu tulla. Autosõit Kärdla lennujaamast Ranna Surfikülla kestab orienteeruvalt 40 min.

NB! Kõik laagritegevused toimuvad vastavalt ilmastiku tingimustele. Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikule. 

Korraldajad:

Ranna Surfiküla

Surfmaster

No Work Surf Club

Reedin Baltics

Surfikaubamaja

 

Kohtumiseni Hiiumaal!