fbpx

SUP-i laua rent

15,00 

Aerusurfi SUP-i laua komplekti rent

Parim võimalus rentida endale mõneks tunniks, kogu päevaks või isegi mitmeks päevaks kvaliteetne pumbatav aerusurfi laud koos aeruga. Varustust on lihtne transportida ning kokku ja lahti pakkida. 

Hinnad:

  • 1 tund kogu komplekt (laud, aer, pump, jalaleash, päästevest) 15 eur.
  • kuni 3 tundi 25 eur.
  • 1 päev 35 eur.

Kalipso eraldi juurde rentides:

  • 1 tund 5 eur
  • kuni 3 tundi 10 eur.
  • 1 päev 15 eur

Renditingimused leiad lehe alt

SAADAVAL

Kategooria:

Milleks rentida?

Rentimine on hea võimalus tegeleda aerusurfiga, mitte omades kogu varustust. Kui sul puudub isiklik laud või sa ei ole veel otsustanud millist varustust soetada, siis meie käest saad rentida. Pakume tuntud Aquatone brandi pumbatavaid laudasid koos aeruga. Enne kui jõuad selgusele, millist varustust osta, soovitame tulla proovima.  

Soovin rentida pikemaks perioodiks?

Meilt on võimalik surfivarustust rentida ka pikemaks perioodiks. Selleks palun võtke meiega ühendust maili teel või helistage, et saaksime teile teha sobiliku pakkumise. 

Surfivarustuse renditingimused

Rendivarustust väljastatakse ja saab tagastada suveperioodil vastavalt kokkuleppele Ranna Surfikülas või Tallinnas kokkulepitud aadressil. Talveperioodil toimub rendivarustuse väljastamine ja tagastamine eelneval kokkuleppel.

Rendivarustuse väljastamisel peab rentnik veenduma, et rendivarustus on terve ja komplektne. Rentnik peab tagastama rendivarustuse samas seisus nagu see talle väljastati. Rentnik vastutab täielikult kogu varustuse seisundi eest ja vigastuste, hävimise või kaotsimineku korral tuleb rentnikul hüvitada Surfmaster surfikoolile kogu varaline kahju. 

Rentnik kinnitab surfivarustuse vastuvõtmisel, et ta omab täielikult teadmisi ja kogemusi kuidas renditud surfivarustus kokku panna, lahti võtta ja ohutult ning sihtotstarbekalt kasutada. Rentnik kinnitab rendivara vastuvõtmisel, et ta kasutab renditud vara heaperemehelikult ja tagastab renditud surfivarustuse õigel ajal. Vara müümine ja edasi rentimine kolmandatele isikutele ei ole lubatud.

Rentimisel tuleb esitada rentnikul isikut tõendav dokument ID või Pass. Lisaks on Surfmaster surfikoolil õigus küsida rentnikult tagatisraha, kui ta peab seda vajalikuks.