fbpx

Lohe(metsa)laager Hiiumaal

From 49,00 

LOHE (METSA) LAAGER Hiiumaal 2024

Toimub:

26.07 – 28.07.2024.

Päike, tuul, sõbrad & surf paradiisisaarel – 𝐋𝐨𝐡𝐞(𝐦𝐞𝐭𝐬𝐚)𝐥𝐚𝐚𝐠𝐞𝐫 𝟐𝟎𝟐𝟒!🏄‍♂️☀️
Mäletate, kuidas me möödunud suvel Ranna Surfikülas surfasime ja chillisime, kohtusime maailma lohesurfitipuga, nautisime privaatset päikeseloojangu kontserti varbad liivas.. Ja kõik teised täiega kadedaks ajasime?!😆
Me teeme seda taas (ei aja puudujaid kadedaks vaid nüüd naudime koos) – võtame juulikuu viimase nädalavahetuse (26.07 – 28.07), et ennast täielikult välja lülitada ja Ranna Surfiküla mõnusas pesas suve, tuult, päikest, muusikat ja lihtsalt hetkes olemise mõnu nautida. Olenemata sellest, kas oled algaja või kogenud surfar, Hiiumaal ootab Sind põnev suvine seiklus!
Me ei taha mingit kindlat ajakava kivisse raiuda. Võtame täitsa vabalt ja kulgeme omas rütmis. Lohe(metsa)laager, metsalaager ehk hüüdnimega metsakas on üritus, kus plaanid paneb paika ilm – kui on tuuline, surfame; kui ei ole – teeme midagi muud põnevat.😊
Aga elu surfilaagris on midagi sellist:
– chill, surf, mõnus saareelu
– majutus Rannakas – (glamping)telgis, ripptelgis, oma -karavanis, telgis või mujal Hiiumaal🏕
– mängud, võistlused, töötoad
– värske kala ja koduse toiduga täidab näljaste surfarite kõhud Ranna Surfiküla surfiresto🐟
– demome ja testime erinevat surfivarustust
– teeme trenni ja joogatame🧘‍♀️
– paneme oskused ja loomingulise mõtlemise proovile sisuloome võistlusel🤳
– sobiva ilma korral toimuvad lohesurfi algkoolitused (vajalik eelnev registreerimine)
– saun + tünn otse rannas🧖‍♀️
– .. (trapetsi)pidu ikka ka! sel aastal veits teistmoodi.🥳
Laagri paneme püsti reedel, 26. juulil ja lahkuda proovime pühapäeval.
Sul on ideid, kuidas laagrit veel ägedamaks muuta? Lohe(metsa)laagri tiimi on rõõmuga oodatud kõik vabatahtlikud surfientusiastid – võta ühendust ja korraldame koos suve mõnusaima laagri!
See you in Hiiumaa!👋🏝 #lohemetsalaager
 
Camp fee includes:
 • Ranna Surfiküla inventari kasutamist (elekter, pesemine, wc-d, saun)
 • Kavas olevaid tegevusi

Laagritasu ei sisalda:

 • Ööbimine ja toitlustamine lisatasu eest (valikutes leiad endale sobiva).
 • Toitlustamine kohapeal vastavalt menüüle. Tasumine kohapeal sularahas või kaardiga.
 • Lohesurfi personaalset koolitust. Küsi eraldi pakkumist info@surfmaster.ee
 • Lohesurfi ja muu surfivarustuse renti. Hinnakirja leiab siit https://surfmaster.ee/koolitused-rent/
 • Kavavälised tegevused.

NB! Kohtade arv on limiteeritud laagris. Kes ees, see lahedas laagris sees 😉

More information below

Category: Tag:

Soovid rohkem infot teada

Risto tel: 56686766 e-mail: info@surfmaster.ee  Laagri tegevustega ja surfiga seotud küsimused.

Riho tel: 5071378 e-mail: info@allclean.ee  For questions related to accommodation and catering, please feel free to ask.

 

NB! When registering for the camp, please choose accommodation for 2 nights:

 1.  Glamping tent, 2 places. NB! Kui tuled laagrisse kahekesi, teine osaleja ei pea eraldi ööbimist võtma. Glamping telk on sisustatud mööbliga ja küttekoldega ning kaheinimese voodiga koos voodipesuga.
 2.  Glamping telk 3 kohta. NB! Teised ööbijad ei pea eraldi ööbimist võtma. Glamping telk on sisustatud mööbliga ja küttekoldega ning voodipesuga.
 3.  SuperStar glamping telk 4 kohta. NB! Teised ööbijad ei pea eraldi ööbimist võtma. Glamping telk on sisustatud mööbliga ja küttekoldega ning koos voodipesuga.
 4. Pere glamping telk 6 kohta. NB! Teised ööbijad ei pea eraldi ööbimist võtma. Glamping telk on sisustatud mööbliga ja küttekoldega ning koos voodipesuga.
 5. Hammock tent  accommodates two participants. Participants have the opportunity to camp or park their motorhome with us. NB! If you come to the camp alone, the other participant does not have to spend the night separately. NB! Please bring your own sleeping bag or blanket and pillow to the hammock tent.
 6. Safari telk. NB! The price is for one participant. A place in a big tent. The tent can accommodate up to 7 participants. The tent is equipped with air mattresses. Koos voodipesuga.
 7. In the main house (on the second floor on a mattress). NB! The price is for one participant.. Koos voodipesuga.
 8. Karavani koht. If you come to the camp alone, the other participant does not have to stay separately. The surf bus has a double bed with bed linen.  Osalejatel on võimalus matkaautot parkida rannaniidul.
 9. Tulen laagrisse oma telgiga. Püstita laagris oma telk telkimisalal ja võta magamisriided kaasa. NB! Kui tuled laagrisse kahekesi, teine või kolmas osaleja ei pea ööbimist võtma.
 10. Without overnight stay. Laagris osaleja ei ööbi laagri territooriumil.

MEIE JUURDE SAAB KA LENNUKIGA

Tule Hiiumaale lennukiga! Sobivusel saame sulle Kärdla lennujaama autoga vastu tulla (lisatasu eest) Autosõit Kärdla lennujaamast Ranna Surfikülla kestab orienteeruvalt 40 min. Lennuaegade info ja online broneerimine https://flynyx.com/?y_source=1_MjA2NzUyMTMtNTU5LWxvY2F0aW9uLndlYnNpdGU%3D&fbclid=IwAR0EULF3OdRJ-1A6gVOxKjURAZO28OlQNIOeopdVb9TEZMcpAdRhnrDvEMU

NB! All camp activities take place according to weather conditions. Each day of the camp is a different surf activity. The camp agenda may change depending on the weather. 

Organizers:

Ranna Surfiküla, Surfmaster, No Work Surf Club, Reedin Baltics, Surfikaubamaja

See you in Hiiumaa!