fbpx

Kalipsod märjaks surfilaager Hiiumaal

Alates 0,00 

Kalipsod märjaks surfilaager Hiiumaal 2024.

Toimub:

31.05-02.06.2024

ÜRITUS ON TASUTA

 

Kellele mõeldud laager?

Kõigile, kes vähegi soovivad kalipsot märjaks teha 😉 Sulle meeldib surfielu, TULE LAAGRISSE! Kui sa veel ei surfa, aga tunned huvi surfamise vastu, siis õpetame sind surfama.

Kuidas tundub plaan alustada surfihooaega Hiiumaal? Suurepärane võimalus surfikamad tolmust puhtaks pühkida ja kalipsod märjaks teha. Uute ja vanade sõpradega mõnusalt koos aega veeta ja surfataaaa palju. 

Laager toimub Hiiumaal, Suurerannas, Ranna Surfikülas. Kes pole meie juures veel käinud, siis nüüd on selleks hea võimalus.  Tuulesuunad on meile sobivad SE-SW. Suureranna on liivase põhjaga ja madala veega.  Sobib hästi lohesurfiks, tiivasurfiks, purjelaua ja aerusurfi sõiduks. Kui soov lainetes hullata, siis kaugemal merel on laineid küllaga õige tuulesuunaga.  Kui tuuled soosivad teisi Hiiumaa spote, siis kõik parimad surfirannad on 20 min sõidu ulatuse kaugusel.

Mida teeme laagris?

Teeme seda, mida meile kõige rohkem meeldib teha surfame, hullame ning veedame koos lõbusalt aega. Vaatame üle oma surfivarustuse, jagame häid mõtteid uueks algavaks hooajaks. Peale surfi, käime saunas ja õhtul istume lõkkeääres taevatähti vaadates ja lugusid rääkides.

Mida veel pakume?

Ranna Surfikülas olemas kõik eluks vajalik. Pesemise võimalused, wc-d ja saun mere ääres. Kui tuult ja laineid ei piisa, siis kohapeal rentimiseks aerusurfi lauad ja MEGA SUP-i laud. Rannaniidul saab discgolfi ja teisi murumänge mängida. LIVE muusika ja surfidisco tuleb.

Soovid lohesurfi/tiivasurfi koolitust või rentida varustust? 

Lisatasu eest on võimalik võtta personaalset või grupikoolitust lohesurfis või tiivasurfis. Eelnevalt palume soovist teada anda e-mail: info@surfmaster.ee või helista 56686766 Risto

Varustuse rent: https://surfmaster.ee/koolitused-rent/

Koolituse info lohesurf https://surfmaster.ee/lohesurf-koolitus/

Koolituse info tiivasurf https://surfmaster.ee/wingsurf-koolitus-suvel/

Lisatasu eest saab kohapeal:

Ööbimine 1-2 ööd (vastavalt valikule)

Avatud surfikohvik ja baar. Toitlustamine (vastavalt menüüle). Arveldamine kohapeal sularahas või kaardiga.

Rohkem infot allpool

Kategooria: Silt:

Laagrisse registreerudes palume valida majutus 2 ööd vastavalt valikule.

 1.  Glamping telk, 2 kohta. Glamping telk on sisustatud mööbliga ja küttekoldega ning kaheinimese voodiga koos voodipesuga. NB! Tuled kahekesi, siis teine osaline ei pea ööbimist valima.
 2.  Surfibuss, 2 kohta. Surfibuss mahutab kenasti ööbima kaks osalejat. Surfibussis on kaheinimese voodi koos voodipesuga. NB! Tuled kahekesi, siis teine osaline ei pea ööbimist valima.
 3. Hammock ripptelk,  mahutab 2 osalejat.Hammock telki palun kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi. NB! Tuled kahekesi, siis teine osaline ei pea ööbimist valima.
 4. Safari telk. Mahub kuni 8 osalejat. Telk on sisustatud õhkmadratsitega ja koos voodipesuga. NB! Tuled kahekesi, siis teine osaline ei pea ööbimist valima.
 5. Suures majas (teisel korrusel madratsil) Ühe inimese madratsid koos voodipesuga. NB! Tuled kahekesi, siis teine osaline ei pea ööbimist valima.
 6. Karavani koht. Osalejatel on võimalus matkaautot parkida rannaniidul.NB! Tuled kahekesi, siis teine osaline ei pea ööbimist valima.
 7. Tulen laagrisse oma telgiga. Püstita laagris oma telk telkimisalal ja võta magamisriided kaasa. NB! Tuled kahekesi, siis teine osaline ei pea ööbimist valima.
 8. Ilma ööbimiseta. NB! Laagris osaleja ei ööbi laagri territooriumil.

MEIE JUURDE SAAB KA LENNUKIGA

Tule Hiiumaale lennukiga! Sobivusel saame sulle Kärdla lennujaama autoga vastu tulla (lisatasu eest) Autosõit Kärdla lennujaamast Ranna Surfikülla kestab orienteeruvalt 40 min. Lennuaegade info ja online broneerimine https://flynyx.com/?y_source=1_MjA2NzUyMTMtNTU5LWxvY2F0aW9uLndlYnNpdGU%3D&fbclid=IwAR0EULF3OdRJ-1A6gVOxKjURAZO28OlQNIOeopdVb9TEZMcpAdRhnrDvEMU

Laagrikava:

Reede

 • 15:00-19:00 saabumine laagrisse.
 • 15:00-19:00 surfame 
 • 19:00-20:00 õhtusöök 
 • 20:00-22:00 saun, chill grill
 • 22:00-24:00 lõkkeõhtu, elav muusika või makk mängib. 
 • 24:00-…… öö

Laupäev

 • 09:00 ärkame vaikselt
 • 09:00-10.00 hommikusöök
 • 10:00-13:00 surfame
 • 13:00-14:00 lõunasöök
 • 14:00-18:00 surfame
 • 18:00-19:30 õhtusöök
 • 19:30-21:00 saun 
 • 21:00-24:00 lõkkeõhtu, grill, chill. Video projektor näitab surfivideosid
 • 24:00-.. öö

Pühapäev

 • 09:00 ärkame vaikselt
 • 09:00-10.00 hommikusöök
 • 10:00-…. surfame, vaba kava, laagri lõpp!

NB! Kõik laagritegevused toimuvad vastavalt ilmastiku tingimustele. Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikule.