Surfarite laager Hiiumaal

Alates 25,00 

Surfarite laager Hiiumaal, Ranna Surfikülas

Surfihooaja alustamine Hiiumaal tundub hea plaan? Suurepärane võimalus surfikamad tolmust puhtaks pühkida ja kalipsod märjaks teha. Uute ja vanade sõpradega mõnusalt koos aega veeta on parim SUVE alguse kingitus iseendale.

Laager toimub Hiiumaal, Suurerannas, Ranna Surfikülas. Kes pole meie juures käinud, siis nüüd on selleks hea võimalus.  Tuulesuunad on meile sobivad SE-SW. Suureranna on liivase põhjaga madala veega.  Sobib hästi lohesurfiks, tiivasurfiks ja purjelaua sõiduks. Kaugemal merel on madalik, kuhu tekivad lained, kui soov lainetes hullata. Kui tuult näitab mujale, siis Hiiumaa on piisavalt väike saar, et surfamiseks kohti jagub.

Kes on oodatud?

Loomulikult kõik surfarid. Lohesurfarid, tiivasurfarid, purjelaudurid, lainesurfarid, aerusurfarid jne jne. Lisaks surfaritele on oodatud laagrisse ka kõik teised, kellele meeldib surfielu ja surfarid. Kui sa veel ei surfa, aga unistad surfamisest, siis oled ka kutsutud.

Mida teeme?

Teeme seda, mida me kõige paremini oskame- surfame ja hullame. Vaatame üle oma surfivarustuse ja vajadusel jagame soovitusi üksteisega paremini hooajaks valmistuda.

Kui soovid oma surfikama presenteerida ja tutvustada ka teistele, siis laager sobib selleks hästi. Kindlasti teeme ühiseid vestlusi surfamise teemadel, näiteks workshop või mõni uus trikk või nipp, mida peab teistega jagama. Laagri tegevused on suuresti kulgemises vastavalt ilmale ja tuulele ning meelele. 

 

Ööbimine– Meie juures saab ööbida, valik on siin; 1) glamping telgid (ilusti sisustatud) 2)hammock ripptelgid 3)surfibuss 4)suur telk 5)suures majas madratsil.

Soovid tulla laagrisse oma telgi või camper van-ga, siis on selleks võimalus olemas. Soovid ööbida mujal? Sellest pole midagi, ikka oled oodatud.

Söömine- Surfikülas on suur väliköök, grill ja istumisala. Meister KOKK on kohapeal ja menüü valmistame vastavalt võimalustele ja soovile. Pakume võimalikult värsket ja kohalike kasvatatud mahe toitu. Kala saame otse merest. NB! Arveldamine kohapeal sulas või kaardiga. Soovid ise kokata? Loomulikult on selleks kõik võimalused ja vahendid olemas.

Mida veel pakume?

Ranna Surfikülas olemas kõik eluks vajalik. Pesemise võimalused, wc-d ja saun mere ääres. Kui tuult ja laineid ei peaks piisavalt olema, siis SUP-id ja MEGA SUP on kohapeal kasutamiseks kõigile. Rannaniidul saab discgolfi ja teisi murumänge korraldada. Õhtul teeme hoovi peal lõket, grillime ja räägime surfijutte. Video projektor näitab meile surfi videosid. Avatud on surfibaar!

Soovid lohesurfi/tiivasurfi koolitust või rentida varustust? 

Lisatasu eest on võimalik võtta personaalset või grupikoolitust lohesurfis või tiivasurfis. Eelnevalt palume soovist teada anda e-mail: info@surfmaster.ee või helista 56686766 Risto

Koolituse info lohesurf https://surfmaster.ee/lohesurf-koolitus/

Koolituse info tiivasurf https://surfmaster.ee/wingsurf-koolitus-suvel/

Soovid rohkem infot saada?

Risto tel: 56686766 e-mail: info@surfmaster.ee  Laagri tegevustega ja surfiga seotud küsimused

Riho tel: 5071378 e-mail: info@allclean.ee  Ööbimisega ja toitlustamisega seotud küsimused.

NB! Laagrisse registreerudes palume valida majutus 2 ööd vastavalt valikule.

 1.  Glamping telk, 2 kohta. Glamping telke 5 tk. NB! Kui tuled laagrisse kahekesi, siis teine osaleja ei pea eraldi ööbimist võtma. Glamping telk on sisustatud mööbliga, küttekolde  ja kaheinimese voodiga koos voodipesuga.
 2.  Surfibuss, 2 kohta. Surfibuss mahutab kenasti ööbima kaks osalejat. NB! Kui tuled laagrisse kahekesi, siis teine osaleja ei pea eraldi ööbimist võtma. Surfibussis on kaheinimese voodi koos voodipesuga.
 3. Hammock ripptelk, 2 kohta. Ripptelke 4 tk,  mahutab kaks osalejat. NB! Kui tuled laagrisse kahekesi, siis teine osaleja ei pea erladi ööbimist võtma. NB! Hammock telki palun kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 4. Koht suures telgis. Telki mahub kuni 7 osalejat. Telk on sisustatud õhkmadratsitega. NB! Suurde telki palun kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 5. Suures majas (teisel korrusel madratsil) NB! Kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 6. Tulen laagrisse oma telgi või matkaautoga. Osalejatel on võimalus telkida või matkaautot parkida meie juures. NB! Kui tuled laagrisse kahekesi, siis teine osaleja ei pea erladi ööbimist võtma.
 7. Ilma ööbimiseta. Laagris osalejal on võimalus ööbida mujal. 

Laagritasu sisaldab: Ranna Surfiküla inventari kasutamist (elekter, pesemine, wc-d, saun, jne) SUP-i laudade renti. NB! Ööbimine ja toitlustamine lisatasu eest (valikutes leiad endale sobiva). Toitlustamine kohapeal vastavalt menüü valikule. Tasumine kohapeal sularahas või kaardiga.

Laagri osaluspanus 25 eur/osaleja.

NB! Laagri hind ei sisalda ööbimist ja toitlustamist.

Rohkem infot allpool

Kategooria: Silt:

Laagrikava:

Reede

 • 15:00-19:00 saabumine laagrisse.
 • 15:00-19:00 surfame 
 • 19:00-20:00 õhtusöök 
 • 20:00-22:00 saun, chill grill
 • 22:00-24:00 lõkkeõhtu, elav muusika või makk mängib. 
 • 24:00-…… öö

Laupäev

 • 09:00 ärkame vaikselt
 • 09:00-10.00 hommikusöök
 • 10:00-13:00 surfame
 • 13:00-14:00 lõunasöök
 • 14:00-18:00 surfame
 • 18:00-19:30 õhtusöök
 • 19:30-21:00 saun 
 • 21:00-24:00 lõkkeõhtu, grill, chill. Video projektor näitab surfivideosid
 • 24:00-.. öö

Pühapäev

 • 09:00 ärkame vaikselt
 • 09:00-10.00 hommikusöök
 • 10:00-…. surfame, vaba kava. Laagri lõpp!

NB! Hiiumaale on võimalik tulla ka lennukiga. Täpsema lennugraafik Tallinna Lennujaam-Kärdla lennujaam leiad siit https://vald.hiiumaa.ee/lennuk

Sobivusel saame sulle Kärdla lennujaama autoga vastu tulla. Autosõit Kärdla lennujaamast Ranna Surfikülla kestab orienteeruvalt 40 min.

NB! Kõik laagritegevused toimuvad vastavalt ilmastiku tingimustele. Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikule.