Lohesurfi koolitus talvel

From 165,00 

Talvine lohesurfi koolitus

Lohesurf on spordiala, kus edasi liikumiseks kasutatakse suurt tuulelohe. Liuelda saab vees veelaua ja lohega, maal maalaua ja lohega ning lumel lumelaua või suuskade. Lohesurf lumel pakub kirjeldamatut lahedad kogemust. Lohesurf on füüsilist pingutust nõudev, siis sobib see igas vanuses harrastajatele. Eesti ilmastikolud talvel sobivad lohesurfiks lumel ideaalselt.

Hind sisaldab: Lohesurfi varustust, lisaks lumelaua varustust (laud, saapad, kiiver). Koolituseks kuluv aeg keskmiselt 3 tundi.
Koolituse aeg palume broneerida telefonil 56686766 või kirjuta info@surfmaster.eeWhen booking, different dates and times are offered, from which you can choose the one that suits you.
Koolitused toimuvad Tallinna ümbruses lumistel põldudel või jäätunud järvedel. Võimalusel saame koolitust korraldada teile sobivas kohas.

Lohesurfiga on kõige lihtsam alustada talvel, sest lumel liikuma saada on oluliselt lihtsam kui vees. Samas saab lumel kogutud oskuseid edukalt vees rakendada.
Lumesurfi koolitusel õpetavad surfikooli kogenud instruktorid, et vältida ohtlike olukordi, valida õiget varustust ning hinnata ilmastikuolusid. Õpetatakse lohe kokkuseadmist ning viise, kuidas lohe ja laud/suusad tuule abil liikuma saada.

Koolitused toimuvad minimaalselt 4 m/s tuulega.

Vanusepiirang alates 10 eluaastast.

Koolitus sisaldab:

1. Ülevaade kite arengust ja ohutusest
2. Ilmastiku tingimused (tuul, ilmakaared)
3. Erialane terminoloogia ja kirjeldus
4. Treeninglohe lennutamine ( lohe suurus 2-3 m2)
5. Täispumbatava lohe ülesseadmine (lohe suurus 7-12 m2)
6. Täispumbatava lohe lennutamine
7. Sõidu alustamine lumelaua ja lohega.