Isa ja laps surfilaager Hiiumaal

Alates 190,00 

Isa ja laps surfilaager Hiiumaal 2023.

Laagrisse ootame isasid ja lapsi. Lapse vanus soovitavalt 4-17 aastat.

Isa ja laps surfilaager on loodud spetsiaalselt isadele ja lastele, kes soovivad koos õppida midagi uut ja kogeda koos olemise aega. Laager annab võimaluse isal ja lapsel (lastel) kvaliteetselt aega veeta õues. Õppida surfama ja meisterdada midagi koos.

Isa ja lapse surfilaager on suurepärane võimalus luua elukestvaid mälestusi ning tugevdada sidet isade ja nende laste vahel, õppides samal ajal uusi oskusi kaunis looduskeskkonnas.

Mida täpsemalt teeme laagis?

Aerusurfi (SUP-i) ja lähme koos ühisele SUP-i matkale. Isa ja lapse skimboradi kauguse liu võistlus. Kui on tuult, siis lennutame õppelohesid ja proovime tiivasurfi kaldal ja vees. Meisterdame koos surfilaagri lipu ja surfilaua. Mängime discgolfi, viskame korvpalli, võrkpalli või rahvastepalli. Õhtul lähevad isad lastega sauna ja merre ujuma, grillime ja mängime lastega lauamänge. Õhtu lõpetame lõkke ääres tähti vaadates ja isade jutte rääkides.

KOHTUME HIIUMAAL!

NB! Laagris osalemiseks ei ole nõutav eelnev surfikogemus. Oluline, et isa ja laps ei kardaks vett. Kõik tegevused toimuvad kalda lähedal ja kasutusel on turvavarustus (kalipso ja päästevest).

NB! Laagrisse registreerudes palume valida majutus üheks ööks: 

 1.  Glamping telk 2 kohta (lisa lapse koht kuni 4). Glamping telke 4 tk.  Glamping telk on sisustatud mööbliga, küttekolde  ja kaheinimese voodiga ning lisa madratsitega vastavalt vajadusele koos voodipesuga.
 2.  Surfibuss, 2 kohta. Surfibuss mahutab kenasti ööbima kaks osalejat. Surfibussis on kaheinimese voodi koos voodipesuga.
 3. Hammock ripptelk, 2 kohta. Ripptelke 5 tk,  mahutab kaks osalejat. NB! Hammock telki palun kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 4. Koht suures telgis. Telki mahub kuni 10 osalejat. Telk on sisustatud õhkmadratsitega. NB! Suurde telki palun kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 5. Suures majas (pööningu korrusel) ööbimine madratsil. Mahutab kuni 10 osalejat. NB! Palun kaasa võtta isiklik magamiskott või tekk ja padi.
 6. Tulen laagrisse oma telgi või matkaautoga. Osalejatel on võimalus telkida või matkaautot parkida Ranna Surfikülas. 
 7. Ilma ööbimiseta. Laagris osalejal on võimalus ööbida mujal. 

Laagritasu sisaldab: Surfikoolitusi teooriat ja praktikat vastavalt programmile. Surfivarustuse renti, kalipsot ja päästevesti ja kõiki vahendeid laagri tegevuste tarvis.  Söömist laupäeva õhtust, kuni pühapäeva lõunani vastavalt programmile. Sauna ja Ranna Surfiküla muu inventari kasutamist.  NB! Ööbimine 1 öö, eraldi tasu eest (valikutes leiad endale sobiva).

Kohtade arv laagris piiratud, kuni 20 osalejat, palume aegsasti registreeruda!

Osalustasu isa ja laps ilma ööbimiseta: Isa + laps 190.- , Isa + 2 last 240.-,  Isa + 3 last 290.-, Isa + 4 last 340.- 

Rohkem infot allpool

Kategooria: Silt:

Laagri ajakava ja täpsem kirjeldus.

Paps, millal sa viimati päriselt puhkasid koos lapsega (lastega)?

Nüüd on sinu aeg särada ja näidata head tahet ja olla emmele ja lastele tõeliseks eeskujuks!

Surfame, meisterdame, mängime ja räägime isade jutte lõkke ääres, käime saunas ja ujumas. Veedame ühe mõnusa nädalavahetuse koos, mida meenutad veel pikalt. Laagri juhendajaks on Risto Kõrgemägi, kes on kogenud surfar ja lastega tegelenud üle 15 aasta. Ristol on kaks last, tütar 6 aastane ja poeg 1 aastane. Risto juba teab, kuidas aega põnevalt ja aktiivselt veeta.

Risto üleskutse: Kallis isa,  ma usun siiralt, et sa tahad igapäev olla parem isa oma lapsele. Sa oled juba praegu hea lapsevanem, sest sa oled täna parim versioon iseendast nende teadmiste ja oskustega, mis sul täna on. Oluline on endale lapsevanemana olla kohal lapse jaoks. Sama oluline on ennast tunnustada ja märgata ägedaid hetki ning väikseid võite. Selleks parim viis on teiste ägedate isadega oma kogemuste jagamine ja koos tegemine. Vähem teooriat ja rohkem surfi. Risto garantii on, et laagri lõpus oled sa parem isa oma lapsele ja sulle meeldib surfamine.

Õpime kuidas koos lapsega ümbritsevat loodust ja merd mänguruumina ära kasutada. Last toetades ja motiveerides hakkab lapse loovus ja tegutsemise valmidus tööle kasutatades erinevaid abivahendeid. Püüame olla lastele eeskujuks ja suuname neid tegema erinevaid tegevusi. Vot selline tore laager ootab meid ees.

Laagrikava:

Laupäev

 • 14:00-14:30 laagrisse saabumise aeg.
 • 14:30-15:00 laagri ametlik avamine
 • 15:00-15:30 surfilaagri lipu valmistmise töötuba
 • 15:30-17:00 surfitegevused aerusurfi koolitus + matk. Tuulise ilma korral õppelohe lennutamine või tiivasurf (kaldal ja vees). 
 • 17:00-18:00 rannamängud (discgolf, korvpall, võrkpall, rahvastepall)
 • 18:00-19:00 õhtusöök vabaaeg
 • 19:30-21:00 saun, ujumine
 • 21:00-23:00 lõkkeõhtu, grill, chill
 • 23:00-… öörahu

Pühapäev

 • 08:45 äratus
 • 09:00-10.00 hommikusöök
 • 10:00-11:00 surfilaua valmistamise töötuba
 • 11:00-12.00 tuulise ilma korral õppelohe lennutamine või tiivasurf (kaldal ja vees). Tuulevaikse ilma korral MEGA SUP sõit ja skimboardi õpime.
 • 12:00-13:00 lõunasöök
 • 13:00-13:30 laagri pidulik lõpetamine, autasustamine

NB! Kõik laagritegevused toimuvad vastavalt ilmastiku tingimustele. Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikule.